Ana sayfa » Deadpool 2
Aksiyon Bilim Kurgu Fantastik Komedi Yabancı Yeni

Deadpool 2

Tavsiye Edilen Filmler - Film Öner
Deadpool-2 - Film Önerileri
Vizyon Tarihi: 18 Mayıs 2018 
Süre: 2s 0dk
Yönetmen: David Leitch
Oyuncular: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin devamı..
Tür: Aksiyon, Komedi, Bilim Kurgu, Fantastik
Ülke: ABD
IMDB: 7.9

Deadpool 2: Film önerileri ve film tavsiyeleri adına, süper kahraman filmleri çok büyük bütçelerle günümüz sinema endüstrisine hakim olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Deadpool, bilinen süper kahraman filmlerinden farklı olarak getirdiği orijinal ve cesur yaklaşımıyla gişelerde beklenenin dışında bir başarıya sahip olmuştu.

Bu başarının en önemli etkeni ise bilinen süper kahraman filmlerden sıkılmış olan seyircinin, bu tür filmlerdeki klişeler ile dalga geçen bir süper kahramanı izliyor olmaları ve bunun yanında heyecanlı, aksiyon dolu sahneleri ile tatmin edici bir süper kahraman filmi olmayı başarıp, bir yenilikle gelmesidir.

Kesinlikle ilk yapımın hınzır espri anlayışının muazzam aksiyonla birleşmesinin bir kaza olmadığını, ilk filmin kalitesini tekrarlayan bir devam filmi ile kanıtlamış.Özet ve Detaylar

Deadpool filmin 2. Serisinde, kahramanlık işlerini devam ettirmektedir. Diğer yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa ile mutlu ve huzurlu bir ilişki sürdüren Deadpool’un düzeni gelecekten gelen Cable’ın ortaya çıkmasıyla alt üst olur. Cable gelecekte tehdit oluşturabilecek bir çocuğun peşine düşmüştür. Deadpool, Cable’ı durdurabilmek için kendisi gibi süper güçlere sahip olan bir ekip toplar. İsmi X-Force olan bu ekiple beraber bir maceraya atılırlar.


Değerlendirme

Tavsiye filmler arasında bu filmi ben çok başarılı buldum. Farklı platformlarda film hakkındaki yorumların olumsuz oluşuna aldanmamanızı öneririm. Bu olumsuz yorumlar da ilk filmi izlememekten veya ailece izleyip küfürlerden rahatsız olmuş olanlar tarafından yapılmıştır diye düşündüm. Fantastik film önerileri arasında bu film, fantastik severler tarafından zevkle izleyecekleri bir yapım.

Espriler ve diğer süper kahraman filmlerine yaptığı göndermeler, aksiyon sahneleri gerçekten çok iyi işlenmiş. Bir süre sonra esprilere yetişemiyorsunuz.

Not: Öncelikle Deadpool 1 daha sonra devam filmi olan Deadpool 2 filmini izlemenizi öneririm.

Fragman

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız..