Ana sayfa » Herkes Ölecek
Gerilim Korku Şiddetle Tavsiye Yabancı

Herkes Ölecek

Tavsiye Edilen Filmler - Film Öner
Herkes Ölecek - Film Önerileri

Film önerileri başlığına yakışan bir film. Ön yargılarınızı bir kenara bırakıp bu filmi kesinlikle izlemelisiniz. Özellikle de bu tarz film sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir film diyerek iddialı bir giriş yapmak istiyorum.

Orijinal psikopatlık hikayesiyle takdiri hak eder düzeyde, geriliminden kovalamacasına kadar her şeyin tadında olduğu bir yapım. Psikopat dediysem her önüne geleni öldüren bir psikopat değil. Tutkulu ve sahip olduklarını yüceltmeye, geliştirmeye çalışan bir kişi. Filmdeki psikopatın bu yönü üzerinde çok durulmamış olsa da bu onu eşsiz kılıyor.

Filmdeki ufak tefek mantık hatalarına takılmak bu filme haksızlık olur çünkü; türünün hemen hemen her örneğinde bolca hatalar oluyor.

Başrol oyuncusu Luke Evans bu filmde oyunculuğunu devleştirmiş durumda. Karakterinin duygusallığını, öfkesini, intikam dürtüsünü çok çok iyi yansıtmış. Özellikle jest ve mimikleriyle rolünün hakkını mükemmel bir şekilde vermiş.Özet ve Detaylar

Vahşi bir katil, tatil yapmakta olan bir grup öğrenciyi gözüne kestirir. Katil gençlerin hepsini katleder ve elinden yalnızca bir öğrenci kurtulmayı başarabilmiştir. Emma adındaki bu genç kız bir şekilde saklanmayı ve hayatta kalmayı başarır.

Tam her şeyden kurtulduğunu zanneden Emma, katilden kaçtığı esnada bir hırsız çetesi tarafından kaçırılır. Parası için kaçırıldığını düşünen Emma’nın hayatı aslında hala tehlike altındadır. Psikopat katilin geride sağ kalan kimseyi bırakmaya niyeti yoktur.

Psikopat, kızı aramaya koyulur ve kızı kaçıran hırsız çetesiyle birlikte yolları kesişir. Kızın peşine düşerken çetenin de peşine düşer ve tüm gerilimiyle olaylar devam eder.


Değerlendirme

Film tavsiyeleri serimizde gerilim türünde paylaşmaya değer bulduğum bu filmi eğer cani bir psikopatı izlemek istiyorsanız kesinlikle öneririm. Önerilen filmler arasında gösterilmemesi bu filme haksızlık olur sanırım. Film birkaç sahnesiyle kesinlikle fark yaratmış. Eğer sağlam bir gerilim filmi izlemek istiyorsanız ve bu tarz filmlerden hoşlanıyorsunuz kaçırmayın!

Değerlendirme%77
Vizyon Tarihi: 17 Mayıs 2013 
Süre: 1s 26dk
Yönetmen: Ryûhei Kitamura
Oyuncular: Luke Evans, Adelaide Clemens, Laura Ramsey devamı..
Tür: Korku, Gerilim
Ülke: ABD
IMDB: 6.0
FRAGMAN

 

 

4 Yorumlar

Yorum yapmak için tıklayınız..

  • İzlediğim en iyi psikopat-seri katil filmi. Herkesin izlemesini kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle bu tarz sevenler bayılacaklar. Anlatımınız çok güzel olmuş teşekkürler.

    • Kesinlikle filmi izlediğimde, hafızamda derince yer edebilecek kadar hoşuma gitmişti. Bu tarz severler için mükemmel bir film. Yorumunuz için teşekkür ederim. Takipte kalmanız dileği ile..

  • Şiddetli tavsiyenize uyup izledim.
    Filmde bekledigim gibi bir gerilim bulamadım.Ne konu var ne de oyunculuk.

    • Görüşünüze saygı duyuyorum elbette. Ancak ben izlediğimde hayli etkilenmiştim. Bu biraz da herkesin zevk anlayışının ve bakış açısının farklı oluşuyla alakalı diye düşünüyorum. Sitemizden diğer film önerilerini inceleyip; sizin için uygun bir film bulabileceğinize inanıyorum. Yanlış yönlendirildiğinizi düşünüyorsanız, eleştiriniz veya bir tavsiyeniz varsa paylaşmanız bizi memnun eder. Yorumunuz için teşekkürler.