Ana sayfa » Mad Max:Fury Road
Aksiyon Bilim Kurgu IMDB 8 Üzeri Şiddetle Tavsiye Yabancı

Mad Max:Fury Road

Mad Max: Fury Road - Film Tavsiyeleri
Mad Max: Fury Road - Film Önerileri
Vizyon Tarihi: 15 Mayıs 2015
Süre: 2s 0dk
Yönetmen: George Miller
Oyuncular: Tom Hardy, Charlize Theron, Zoë Kravitz devamı..
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Ülke: Avustralya, ABD
IMDB: 8.1

Diğer tüm film önerileri gibi yine bir efsane ile devam ediyoruz: Mad Max: Fury Road. Aksiyon-Macera filmlerinin bir hayranı olarak benim için bu film alanında baş yapıtlar arasına girmeyi başardı. Hem verdiği mesajlar hem de gelecek adına yaptığı tahminler ile öğretici bir yapım.

Sanatsal açıdan bakacak olursak, görselliğin ön planda tutulduğu aksiyonun ve heyecanın bir an bile dinmediği muhteşem sahneler sizi kendinizden geçirecektir.

Oyunculuklar da muazzam. Tom Hardy ve Charlize Theron gibi oyuncuların var olduğu bir filmden söz ediyoruz sonuçta. Yönetmen koltuğunda da zaten George Miller’in oturuyor olması yeterli diye düşünüyorum.Özet ve Detaylar

Mad Max:Fury Road filminde, zorlu bir geçmişi olan Mad Max hayatta kalmak için en doğru yöntemin yalnız olmaktan geçtiğine inanmıştır. Yine de bir şekilde kendisini Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun içerisinde bulur.

Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe kendisinden çalınan ve yeri asla doldurulmayacak derecede mühim kaybının peşindedir.


Değerlendirme

Bir aksiyon filminden ne beklersiniz? Aklınıza birkaç şey gelir. Onların hepsi ve çok daha fazlasının aynı filmde bulunmuş hali bu filmdir diyebilirim. Yüzde yüz saf aksiyon filmi.

İlk dakikasından son ana kadar iliklerinize kadar işleyen, adeta soluğunuzu kesen bir film.

Filmde kötü bir şey neredeyse yok. Görüntüler, ses kalitesi, müzikler, çekim kalitesi, oyunculuklar, kostümler, makyajlar her şey dört dörtlük.

Bu film 10-15 yıl sonra bile adından söz ettirecek, aksiyon denince akla gelecek filmler arasında her zaman üst sıralarda olacaktır.

Kesinlikle kaçırmadan en kısa zamanda izlemenizi tavsiye ediyorum. Güzel bir sözüyle yazıyı sonlandıralım: “Biliyorsun Umut bir hata. Eğer bozulmuş olanı düzeltemezsen delirirsin.”

Fragman

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız..