Ana sayfa » Najlepszy
Aile Dram Spor Yabancı

Najlepszy

Najlepszy - Film Tavsiyeleri
Najlepszy - Film Önerileri
Vizyon Tarihi: 2017
Süre: 1s 48dk
Yönetmen: Lukasz Palkowski
Oyuncular: Jakub Gierszal, Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos devamı..
Tür: Biyografik, Dram, Spor
Ülke: Polonya
IMDB: 7.4

Film önerilerine Polonya menşeili bir yapımla devam ediyoruz. 17 Kasım 2017 tarihinde vizyona giren Najlepszy  7.4 gibi başarılı bir IMDB puanına sahip. Genç ve dinamik bir kadrosu olsa da filmde sergilenen oyunculuk kalitesi oldukça yüksek. Öyle ki filmin bu konuda pek çok ödüle adaylığı da bulunuyor. Güzel bir spor ve dram film önerileri karması arıyorsanız bu yapım tam size uygun olacaktır.Özet ve Detaylar

Uyuşturucu bağımlısı Jerzy Gorski (Jakub Gierszał), iyice batağa saplanıp sağlığını kaybetmeye başlayınca tedavi edilmesi amaçlı bir rehabilitasyon tesisine yatırılır.

Burada zamanla Triatlon sporuna doğal bir yeteneği olduğu fark edilen Jerzy, zamanla şampiyon bir Ironman sporcusu haline gelecektir. Film ünlü bir sporcu olan Jerzy Gorski’nin hayat hikayesinden sinema perdesine uyarlanmıştır.


Değerlendirme

Filmin başrol oyuncusu Jarzy Gorski rolünü yapmamış resmen canlandırdığı karakteri yaşamış diyebiliriz. Ki zaten bu filmle birlikte aktörümüz En iyi erkek oyuncu dalına aday gösterilmiştir.

Oldukça akıcı bir şekilde devam eden film, sinema severleri perdeye kilitleyecek türden. Filmin Polonya menşeili olması ilk etapta izleyici kitlesini tereddütte bıraksa da başarısının göz ardı edilmemesi gerekiyor. Ne yazık ki bu tarz başarılı filmler sadece ABD yapımı olmadığı için harcanıp gidebiliyor.

Özellikle filmdeki karakterle aynı durumu paylaşan arkadaşlar varsa bu filmi izlemenizi tavsiye ederim. Hala yaşarken her şeyi yapmaya imkanımız olduğunu asla unutmamalıyız.  Bir sonraki film önerileri yazımızda görüşmek üzere.

Fragman

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız..