Ana sayfa » Sevdiğim Tüm Erkeklere
Dram Romantik Yabancı Yeni

Sevdiğim Tüm Erkeklere

Sevdiğim Tüm Erkeklere - Film Tavsiyeleri
Sevdiğim Tüm Erkeklere - Film Önerileri
Vizyon Tarihi: 2018
Süre: 1s 39dk
Yönetmen: Susan Johnson
Oyuncular: Lana Condor, John Corbett, Noah Centineo devamı..
Tür: Romantik, Dram
Ülke: ABD
IMDB: 7.5

Jenny Han’ın aynı adlı eserinden beyaz perdeye uyarlanan romantik film önerileri kategorisinde yer alan bir filmle devam ediyoruz: Sevdiğim Tüm Erkeklere. Yeni film önerileri arasında da gösterebileceğimiz bu film 17 Ağustos 2018 tarihinde izleyiciye sunuldu.

Hangimiz lise yıllarında kalbimizi güzel kızlar ve yakışıklı çocuklara kaptırmadık ki? Mutlaka her gencin başına gelen bir konuyu elen alan film çok geniş bir kitleye hitap ediyor.

Sinemaya uyarlama bir eser olduğu için hali hazırda olan mutlak izleyici kitlesini de düşündüğümüz takdirde aslında bir dramatik komedi türünde olarak da değerlendirebiliriz.Özet ve Detaylar

Ya şimdiye dek aşık olduğunuz her erkek onlar hakkında ne düşündüğünüzü bilseydi… “Hem de hepsi aynı anda” diyerek başlıyor yazarımız. Eee haliyle uyarlama olduğu için filmde buradan sonra başlıyor.

Sevdiğim Tüm Erkeklere filminde: Lara Jean, yazdığı aşk mektuplarını annesinin verdiği bir şapka kutusunda saklıyordu. Bunlar başkasından aldığı mektuplar değil, aşık olduğu erkeklerle alakalı düşüncelerini kaleme aktardığı kendi mektuplarıydı. Sevdiği her çocuk için bir; toplam beş tane. Yazarak kalbi ile ruhundakileri dışarı dökebiliyor ve gerçek hayatta asla söyleyemeyeceği duyguları mektuba aktarabiliyordu çünkü onları sadece kendisi görecekti. Tabii bu gizli mektuplar postalanınca durum değişti ve böylece Lara Jean’in hayali aşk hayatı birdenbire kontrolden çıktı…

Yönetmen kolduğunda Susan Johnson, başrollerinde ise yaşları genç olmasına rağmen perdeden aşina olduğumuz Janel Parrish, Lena Condor, Noah Centineo gibi isimler yer alıyor.


Değerlendirme

Hepimizi lise yıllarına götürebilecek olan filmimiz romantik film tavsiyeleri arasında yer alıyor. Film genel olarak ergenlik döneminde ilk kez yaşanmaya başlayan ve hala bir çoğumuz için zor olan aşkın keşif sürecini anlatıyor.

Her aşk filminde olduğu üzere klişe olan sahnelere sahip olsa da hepimizin gençlik döneminde yaşadığı, eyleme dökemese de en azından içinden geçirdiği bir şeyleri barındırıyor. Kendi yaş kitlesine çok tatlı ve sevimli bir hikayeye sahip olan bir film şeklinde gelse de mutlaka daha önce aşkı yaşayanlarımıza yavan bir film olarak gelebilir.

Aşk filmi önerileri arasında kolaylıkla sayabileceğimiz bir film olması bir yana, filmdeki esas kızımızla aynı dönemi paylaşan izleyicilerimize pek çok şeyi de öğretecek bir film.

Değerli yorumlarınızı eksik etmeyin. İyi seyirler.

Fragman

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız..