Ana sayfa » Yenilmezler:Sonsuzluk Savaşı – Avengers:İnfinity War
Aksiyon Fantastik IMDB 8 Üzeri Macera Şiddetle Tavsiye Yabancı Yeni

Yenilmezler:Sonsuzluk Savaşı – Avengers:İnfinity War

Tavsiye Edilen Filmler - Film Öner
Avengers: İnfinity War - Film Önerileri

Film tavsiyeleri ve film önerileri bazında 2018 yılında vizyona giren ve Marvel’in en iyi çizgi roman filmlerinin içine rahatlıkla girebilecek bir film olmuş. Filmde 30 dan fazla karakter var ve tüm karakterleri rahatlıkla seyirciye sunabiliyor. Filmi izlerken karakterler; neşe, hüzün, gurur, sevinç gibi birçok duyguyu sergiliyor ve seyirciye hissettiriyor. Avengers: Infinity War filminin türü her film kategorisine girebilecek tarzda: Aksiyondan komediye, dramadan gerilime kadar.

Oyunculuklar çok iyi herkes işini çok iyi şekilde yapıyor diyebilirim. Film kurgu olarak çok iyi olmadığı söylenebilir ancak o kadar Marvel karakterini bir yerde izleyebilmek büyük zevk. Belki bir şaheserden bahsetmiyoruz ama filmin beni tatmin ettiğini söyleyebilirim. Zaten şaheser olsa dünyanın en iyi filmi derdik. Filmde senaryo hataları da elbette var ancak fantastik film önerileri serimizde bulunan bu film, sevenlerini asla üzmeyecektir.Özet ve Detaylar

Avengers: Infinity War, dünyanın o güne kadar görmüş olduğu en büyük tehdide karşı güçlerini birleştirmek zorunda kalan süper kahramanların verdikleri mücadeleyi konu ediyor. Kaptan Amerika ve Iron Man arasında yaşanan olayların ardından bölünen kahramanlarımız, birbirlerinden bağımsız olarak yaşamlarını devam ettirirler. Her biri kendi gruplarını edinmiştir ve dünyayı korumaya çalışmaktadırlar. Ancak dünya bir kez daha tehlikeye girer. Sınırsız bir güç kaynağı olan sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos, dünyanın o zamana kadar gördüğü en büyük tehdittir. Thanos’un amacı evrendeki bütün gezegenlerde yaşayan canlıların yarısını öldürmektir. Böylece kalan insanların daha mutlu şekilde yaşayabileceklerini düşünmektedir.

İnsanlığın kaderi bir kez daha büyük bir tehlikededir ve bununla savaşmaya yemin etmiş kahramanlarımız bir araya gelerek buna karşı koymaya çalışacaktır. Hiçbir süper kahramanın tek başına bireysel olarak karşı koyamayacağı büyüklükteki bu tehdit için birbirinden bağımsız olan ekipler birleşmeli ve tehdide karşı koymalıdırlar.


Değerlendirme

Önerilen filmler başlığı altında özellikle fantastik film severler için mükemmel bir film. Film için bir hayli kötü yorum bulunmakta ancak ben bu yorumlara çok katılmıyorum. Filmin finalinin çok kötü olduğunu söyleyenler var ancak unutulmamalıdır ki bu bir serinin yalnızca ilk filmi. Yorumları okuyarak filmi izlememezlik etmeyin ve filmi izleyin, ön yargılarınız olsa dahi kesinlikle izlemenizi öneririm.

Değerlendirme%91
Vizyon Tarihi: 27 Nisan 2018 
Süre: 2s 36dk
Yönetmen: Joe RussoAnthony Russo
Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo devamı..
Tür: Macera, Aksiyon, Fantastik
Ülke: ABD
IMDB: 8.6
FRAGMAN

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız..