Ana sayfa » Zincirsiz – Django
IMDB 8 Üzeri Şiddetle Tavsiye Suç Western Yabancı

Zincirsiz – Django

Tavsiye Edilen Filmler - Film Öner
Zincirsiz(Django) - Film Önerileri

Film önerileri adına şimdiye kadar izlediğim en iyi Western filmlerinden biriydi, 3 saate yakın bir film olmasına rağmen hiç sıkılmadan izleyebiliyorsunuz. Ama bir Tarantino filmi olduğunu unutmayın, çok fazla kan fışkıran filmler sevmiyorsanız pek hoşlanacağınızı sanmam.

En iyi film tavsiyeleri arasında göstereceğim bu film, benim şimdiye kadar izlediğim en iyi Western filmlerinden biridir. 3 saate yakın bir zamana yayılması gözünüzü korkutmasın, kesinlikle sıkılmadan izlettiriyor.Özet ve Detaylar

Film Amerikan iç savaşından 2 sene önce, güney bölgesinde geçiyor. Köle hayatı süren Diango’nun yolu, Alman asıllı ödül avcısı Doktor King Schultz ile karşılaşır. Schultz, Diango’nun eski efendisini ölü veya diri olarak ele geçirmek ister. Bunu öğrenen Diango, doktor ile anlaşma yapar ve Brittle kardeşleri getirmesine karşılık kendi özgürlüğünü ister. Görev başarıyla tamamlanır ancak ikilinin yolları ayrılmaz.

Schultz ve Diango birlikte güneyin en çok aranan suçlularının peşine düşerler. Başta avlanma üzerine eğitimsiz ve bilgisiz olan Diango gün geçtikçe hünerlerini bir bir geliştirir. Artık hedefinde tek şey Köle ticareti sebebiyle kaybettiği eşi Broomhilda’yı bulup onu kurtarmaktır. Bu amaç doğrultusunda yola koyulan ikili nihayetinde Candyland çiftliğine ve çiftliğin sahibi olan Calvin Candie’ye giderler.


Değerlendirme

Konu aldığı zamanı müthiş bir şekilde yansıtan bu film, ne izlesek ? Sorusuna kesinlikle bir cevaptır. Ama bir Tarantino filmi olduğunu unutmayın, çok fazla kan fışkıran filmleri sevmiyorsanız hoşlanmayabilirsiniz. Ancak bana göre çok güzel olan bu filme ben listemde yer verdim. 

Değerlendirme%89
Vizyon Tarihi: 1 Şubat 2013
Süre: 2s 45dk
Yönetmen: Quentin Tarantino
Oyuncular: Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio devamı..
Tür: Western
Ülke: ABD
IMDB: 8.4
FRAGMAN

 

 

2 Yorumlar

Yorum yapmak için tıklayınız..

  • efsane film izlemenizi tavsiye ederim..gercekten verdiginiz zamana degicek bir film iyi seyirler..

    • Gerçekten herkes için izlemeye değer bir film. Yorumunuz için teşekkürler. Takipte kalmanız dileğiyle..